Strony i sklepy internetowe Sparro

tel. 600 254 776 e-mail

Poradnik - Strona internetowa jako wizytówka Twojej firmy

Sparro

Już od kilkunastu lat w internecie zamieszczane są strony internetowe firm małych jak i dużych korporacji.

Przez ten czas projekty stron internetowych ale także kod HTML stron www mocno ewoluowały. W przeszłości większość witryn ograniczała się do przedstawienia skrótowej informacji mieszcząc wszystkie dane na jednej stronie głównej. Coraz bardziej popularne ale jeszcze mało dostępne medium jakim jest internet było niewykorzystywane. Obecnie dostęp do internetu ma ponad połowa polaków, a coraz młodsze pokolenia rozpoczynają poszukiwania informacji handlowej właśnie od internetu.

Szeroko dostępna wizytówka

Ponadto coraz większą uwagę zwracamy na jakość przekazu danych. Niestety w sieci możemy natrafić jeszcze na strony internetowe które były projektowane wiele lat temu. Sposób prezentacji danych odbiega mocno od obecnych standardów. Projekty graficzne są bardzo wąskie nie wypełniając często połowy szerokości ekranu. Musimy wspomnieć w tym miejscu także o samej treści, która jest nieaktualna. Brzydka i nieaktualna strona internetowa staje się bezużyteczna, a jej dalsze funkcjonowanie może przynieść wizuerunkowi firmy więcej szkody niż pożytku.


Projekt graficzny strony internetowej

Tak jak papierowe wizytówki strona internetowa i profesjonalny projekt graficzny stanowią o wizerunku firmy. Jeżeli strona internetowa jest przygotowana niedbale, a twórca strony korzystał z szablonów to w efekcie nie możemy się spodziewać niczego dobrego. Powinniśmy zdawać sobie sprawę że darmowe rozwiązania dostępne w internecie są udostępnione przez twórce ponieważ są przestarzałe i nie znajdują nowych nabywców.

Profesjonalny projekt graficzny to nie tylko ładny wygląd strony internetowej, ale także ergonomiczne rozmieszczenie elementów na stronie oraz przewidzenie rozmieszczenia rozwiązań powszechnie stosowanych..

Nowy projekt graficzny sklepu internetowego - www.jubilerszczepanski.pl

Warto też zaufać grafikowi który projektuje stronę internetową. Często to co sami uważamy za ładne w rzeczywistości takim jest tylko dla nas. Grafik komputerowy projektujący wiele stron rocznie to profesjonalista w tej dziedzinie i na pewno przygotuje dla nas projekt który nie będzie odbiegał od standardów i który będzie pozytywnie odbierany przez 95% odbiorców (nie każde gusta można zadowolić).


Amatorskie rozwiązania, a bezpieczeństwo

W internecie jest także wiele gotowych rozwiązań dostępnych dla programistów i webmasterów. Należy uważać na takie rozwiązania. Najlepszy kod strony to taki który jest pisany zgodnie z najnowszymi i aktualnymi standardami. Musimy mieć tu na uwadze także bezpieczeństwo danych. Darmowe rozwiązania dostępne w internecie są dostępne nie tylko dla programistów chcących je poprawiać i ulepszać ale także dla tych którzy mając pełny dostęp do kodu znajdą w nim wszystkie słabe punkty wykorzystując je w złych celach.


Dlaczego profesjonalizm jest ważny

Podsumowując posłużę się przykładem mając na celu zobrazowanie dlaczego tak ważne jest aby strona internetowa była profesjonalną prezentacją firmy. Właściciel nowego Mercedesa nie oddaje samochodu do warsztatu w przysłowiowej stodole. Mimo, że usterka nie należy do najtrudniejszych i przeciętny mechanik poradziłby sobie z jej usunięciem to mądrzej jest zaufać profesjonalnemu warsztatowi, który w dodatku udzieli nam gwarancji na wykonane prace.zobacz nasze realizacje
złóż zapytanie ofertowe

Poradniki internetowe

Sparro
Jak zaistnieć w internecie
Jak promować stronę internetową
Przygotowanie bazy produktów
Strona www wizytówką firmy
Dlaczego warto aktualizować stronę www

pracowaliśmy dla

Sparro

aktualności

Sparro

Mobilna wersja www.sparro.pl
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia nowej wersji strony internetowej Sparro Interactive, przeznaczonej dla użytkowników odwiedzających nasz serwis z poziomu urządzeń mobilnych.

Zobacz wersję mobilną serwisuaktualności


Marketing outsourcing
Od wizytówki po kompleksową obsługę firmy w sieci i zarządzanie budżetem reklamowym. Definicja outsourcingu jednoznacznie kojarzy się z pojęciem współczesnego biznesu. Jest on jednym z podstawowych rozwiązań w drodze do podniesienia skuteczności i efektywności prowadzonej działalności oraz redukcji kosztów.

Czytaj więcejaktualności

Nasz konsultant jest do Państwa dyspozycji w godzinach od 800 do 1700
Na wiadomości e-mail odpowiadamy nawet wieczorami lub w dni wolne od pracy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub poprzez specjalny formularz, który pozowli nam określić Państwa potrzeby dla przygotowania kompletnej i rzeczowej oferty.

600 254 776 lub 32 700 9 700