Strony i sklepy internetowe Sparro

tel. 600 254 776 e-mail

Poradnik - Aktualna strona internetowa

Sparro

Mając już profesjonalnie przygotowaną stronę internetową warto zadbać o aktualność informacji zamieszczonych na naszej witrynie.

Aktualna strona jest dużo bardziej atrakcyjna dla odwiedzających ją internautów niż strona strony nieaktualizowane. Klienci wiedząc, że wracając na stronę internetową będą mogli znaleźć na niej jakiekolwiek nowe informacje chętniej zawitają na niej ponownie.

Jeżeli strona internetowa żyje to i firma żyje

Internauci którzy poszukują w internecie rzetelnego kontrahenta trafiają na stronę nieaktualną, a także taką po której widać że była przygotowana w poprzednim dziesięcioleciu często dochodzą do zdania, że firma nie prowadzi już działalności gospodarczej, a na pewno nie będzie w stanie rzetelnie zajmować się ich zleceniem.


Zlecenie aktualizacji

Występuje kilka możliwych sposobów na zachowanie aktualnej treści serwisu internetowego. Jeżeli Twoja działalność bądź specyfika branży wpływa na niewielkie potrzeby wprowadzania zmian na stronie to tanim i szybkim rozwiązaniem jest zlecanie takich zmian wykonawcy strony internetowej. Nie wymaga to znajomości pisania kodu czy też angażowania dodatkowych osób w firmie.

Wystarczy jedynie przygotować materiały, które powinny zostać zamieszczone na stronie. Dodatkowo mamy pewność że wprowadzone zmiany są spójne z istniejącą częścią serwisu.


System zarządzania treścią CMS

W przypadku stron internetowych bardziej rozbudowanych w treść, nierzadko posiadających na stronie głównej panelu aktualności, gdzie konieczność wprowadzania zmian jest większa polecamy zastosowanie systemu zarządzania treścią CMS (Content Management System). Wdrożenie takiego narzędzia pozwoli reagować natychmiastowo na pojawiające się potrzeby zaktualizowania strony czy też opublikowania na niej nowej treści (teksty, zdjęcia, odnośniki, bannery itp.). Dużym plusem takiego rozwiązania jest brak kosztów aktualizacji strony www. Samodzielnie możemy przygotować materiały, a następnie je opublikować. Ponadto korzystanie w tym zakresie z usług firmy Sparro Interactive zapewni stałą pomoc telefoniczną w obsłudze systemu zarządzania treścią..


Aktualny sklep internetowy

Inaczej sytuacja przedstawia się w sklepach internetowych. Tutaj z założenia strona oparta jest o silnik umożliwiający wprowadzanie zmian na stronie, dbanie o aktualność oferty i cen. Proszę pamiętać, że mimo niezmieniającego się asortymentu w sklepie warto publikować na niej okresowo jakieś informacje handlowe na temat produktów, wprowadzać promocje czy inne akcje które zachęcą stałych klientów do ponownych odwiedzin sklepu internetowego. Sklep internetowy nie musi stanowić jedynie platformy sprzedażowej - powinien budować stałe relacje z klientem także na innych płaszczyznach


Wsparcie Web 2.0

Na stronach internetowych niezależnie od tego czy jest to strona www czy sklep internetowy, można zastosować narzędzia dzięki którym strona będzie żyła bez naszego wkładu. Jednym z takich narzędzi jest chociażby forum na którym klienci, internauci sami mogą dzielić się między sobą informacjami na temat produktów, usług lub branży.

Innym coraz to bardziej popularnym narzędziem jest Blog. Firma Sparro oferuje łatwe w obsłudze rozwiązanie pozwalające na prowadzenie w ramach serwisu internetowego własnego bloga. Na stronach biznesowych często zamieszczane są widżety przedstawiające informacje giełdowe czy też kursy walut.


Aktualne treści nie tylko pomogą przyciągnąć nowych klientów, ale także zachęcą stałych klientów do ponownego odwiedzania serwisu internetowego i zbudowanie z klientem silnych relacji.zobacz nasze realizacje
złóż zapytanie ofertowe

Poradniki internetowe

Sparro
Jak zaistnieć w internecie
Jak promować stronę internetową
Przygotowanie bazy produktów
Strona www wizytówką firmy
Dlaczego warto aktualizować stronę www

pracowaliśmy dla

Sparro

aktualności

Sparro

Mobilna wersja www.sparro.pl
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia nowej wersji strony internetowej Sparro Interactive, przeznaczonej dla użytkowników odwiedzających nasz serwis z poziomu urządzeń mobilnych.

Zobacz wersję mobilną serwisuaktualności


Marketing outsourcing
Od wizytówki po kompleksową obsługę firmy w sieci i zarządzanie budżetem reklamowym. Definicja outsourcingu jednoznacznie kojarzy się z pojęciem współczesnego biznesu. Jest on jednym z podstawowych rozwiązań w drodze do podniesienia skuteczności i efektywności prowadzonej działalności oraz redukcji kosztów.

Czytaj więcejaktualności

Nasz konsultant jest do Państwa dyspozycji w godzinach od 800 do 1700
Na wiadomości e-mail odpowiadamy nawet wieczorami lub w dni wolne od pracy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub poprzez specjalny formularz, który pozowli nam określić Państwa potrzeby dla przygotowania kompletnej i rzeczowej oferty.

600 254 776 lub 32 700 9 700