Strony i sklepy internetowe Sparro

tel. 600 254 776 e-mail

Marketing w internecie - Poradnik

Sparro

Zapraszamy do skorzystania z naszego stale aktualizowanego poradnika, który pomoże odnaleźć się w świecie marketingu internetowego.

Poznaj podstawy tworzenia stron internetowych, dowiedz się jak zaistnieć w internecie i jak promować stronę internetową oraz dlaczego tak ważne są częste aktualizacje strony www. Z poradnika dowiesz się również jak sprawnie przygotować bazę produktów do sklepu internetowego oraz dlaczego strona internetowa to obecnie najważniejsza wizytówka firmy.


Dostępne tematy:

JAK ZAISTNIEĆ W SIECI

Podejmując decyzję o zaistnieniu w sieci należy określić swoje wymagania co do strony internetowej. Bardzo często strony wizytówkowe z kilkoma podstronami i bardzo ogólnym opisem profilu działania firmy są wybierane przez firmy, które nie prowadzą agresywnych poszukiwań nowych klientów.


JAK PROMOWAĆ STRONĘ INTERNETOWĄ

W obecnej sytuacji na rynku konkurencji coraz większe znaczenie ma pozycja strony w wyszukiwarce google. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej w wynikach wyszukiwania potęguje dostępność naszej oferty w największej wyszukiwarce na świecie.


PRZYGOTOWANIE BAZY PRODUKTÓW

Skutecznym sposobem dotarcia do nowych klientów ale także ułatwienie składania zamówień obecnym klientów jest sklep internetowy. Aby jednak sklep internetowy pełnił rolę pośrednika sprzedaży musi spełniać kilka podstawowych warunków.


STRONA INTERNETOWA JAKO WIZYTÓWKA TWOJEJ FIRMY

Już od kilkunastu lat w internecie zamieszczane są strony internetowe firm małych jak i dużych korporacji.Przez ten czas projekty stron internetowych ale także kod HTML stron www mocno ewoluowały. Obecnie dostęp do internetu ma ponad połowa polaków, a coraz młodsze pokolenia rozpoczynają poszukiwania informacji handlowej właśnie od internetu.


AKTUALNA STRONA INTERNETOWA

Mając już profesjonalnie przygotowaną stronę internetową warto zadbać o aktualność informacji zamieszczonych na naszej witrynie. Aktualna strona jest dużo bardziej atrakcyjna dla odwiedzających ją internautów niż strona strony nieaktualizowane. Klienci wiedząc, że wracając na stronę internetową będą mogli znaleźć na niej jakiekolwiek nowe informacje chętniej zawitają na niej ponownie.
zobacz nasze realizacje
złóż zapytanie ofertowe

Poradniki internetowe

Sparro
Jak zaistnieć w internecie
Jak promować stronę internetową
Przygotowanie bazy produktów
Strona www wizytówką firmy
Dlaczego warto aktualizować stronę www

Strony internetowe

Sparro
kliknijPodstawowe informacje
kliknijProjektowanie stron www
kliknijTworzenie stron internetowych
kliknijEtapy tworzenia strony www
kliknijProfesjonalne strony internetowe

kliknijRealizacje Sparro
kliknijIle kosztuje strona www?

Dedykowane strony www

Sparro
kliknijDla biura nieruchomości
kliknijDla firm usługowych
kliknijDla restauracji
kliknijDla biura podróży
kliknijDla korporacji
kliknijDla hotelu lub pensjonatu
kliknijDla firm produkcyjnych i handlowych

Nasz konsultant jest do Państwa dyspozycji w godzinach od 800 do 1700
Na wiadomości e-mail odpowiadamy nawet wieczorami lub w dni wolne od pracy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub poprzez specjalny formularz, który pozowli nam określić Państwa potrzeby dla przygotowania kompletnej i rzeczowej oferty.

600 254 776 lub 32 700 9 700