Strony i sklepy internetowe Sparro

tel. 600 254 776 e-mail

O nas

Sparro

SPARRO to zwarty zespół specjalistów w dziedzinie reklamy i mediów interaktywnych. Połączeni wspólną pasją tworzenia dla naszych Klientów wartościowych produktów, cenimy współpracę i osiąganie obopólnych korzyści.

Specjalizujemy się w kreacji i rozwoju produktów internetowych. Jesteśmy stosunkowo młodą firmą jednak rdzeń zespołu SPARRO bogaty w ponad 10cio letnie doświadczenie jest w stanie szybko zrozumieć i zrealizować Twoje potrzeby oraz priorytety realizowanego projektu. Nasi pracownicy są naszym największym atutem.

Naszą misją jest być najlepszym dostawcą rozwiązań marketingu internetowego w kraju.

Pełny zakres wysokiej jakości usług oraz wykorzystanie oszczędnych rozwiązań e-biznesowych daje przewagę konkurencyjną i wartość dodaną firmy.

Internet jest jednym z najbardziej wydajnych sposobów na promowanie firmy, zarówno lokalnie jak i na arenie międzynarodowej. Pragniemy pomagać i rozwijać dla naszych klientów skuteczne projekty internetowe z wykorzystaniem sprawdzonych technologii, profesjonalnych metod i praktycznej wiedzy. Głównym punktem działalności SPARRO jest projektowanie stron internetowych lecz skupiamy swoją uwagę również na szeroko pojętych multimediach pozwalających kreować różnorodne i unikalne prezentacje marketingowe.

Rozsądna cena, najwyższa jakość oraz aktywny serwis to nasza dewiza. Zdajemy sobie sprawę, że jeśli chodzi o pracę twórczą nasi Klienci mają swoje cenne spostrzeżenia i uwagi, dlatego też po zakończeniu projektu gwarantujemy dwutygodniowy okres opieki technicznej.

pracowaliśmy dla

Sparro

Poznaj naszą ofertę

Sparro
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Systemy zarządzania treścią
Usługi hostingowe
Bazy danych i aplikacje intenetowe
Projektowanie logo
Marketing Outsourcing

Nasz konsultant jest do Państwa dyspozycji w godzinach od 800 do 1700
Na wiadomości e-mail odpowiadamy nawet wieczorami lub w dni wolne od pracy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub poprzez specjalny formularz, który pozowli nam określić Państwa potrzeby dla przygotowania kompletnej i rzeczowej oferty.

600 254 776 lub 32 700 9 700